برتری های سامانه ایران پیامک


برتری های سامانه ایران پیامک

برتری های سامانه ایران پیامک

 

در زیر نکاتی درباره برتری های پنل ارسال اس ام اس ایران پیامک را ملاحظه بفرمایید

 

۱–ارائه شماره اختصاصی بصورت دائمی:
اپراتور های اصلی سامانه پیام کوتاه شماره مجازی را به صورت دائمی واگذار می کنند.از این رو ایران پیامک نیز شماره های مجازی را به قیمت اپراتور های اصلی و به صورت دائمی به کاربران عرضه می کند.

 

۲ – شماره اشتراکی فوق رند رایگان برای تمامی سرویس ها (۳۰۰۰۲۲۲۳):

در پنل ارسال اس ام اس ایران پیامک شماره ۳۰۰۰۲۲۲۳ که یک شماره ۸ رقمی فوق رند اشتراکی می باشد بر روی تمامی پنل های مشترکین فعال میگردد و همه میتوانند از این شماره اس ام اس های خود را ارسال نمایند.

 

۳ – امنیت فوق العاده با استفاده از کد بندی اطلاعات در ۳ سرور اختصاصی جداگانه:

در پنل های ارسال اس ام اس انبوه تحت وب ایران پیامک کلیه اطلاعات به صورت کد های رمز بندی شده در ۳ سرور جداگانه محافظت می شوند به گونه ای که ۳ سرور در کنار هم پس از تایید امنیتی کد اطلاعات را بازگشایی میکنند و برای اپراتور اصلی میفرستند.

 

۴ – قابلیت خرید آنلاین شارژ:

کاربران سامانه ایران پیامک میتوانند در هر زمان و به هر مقدار که میخواهند سامانه پیامک خود را به صورت آنلاین شارژ کنند و اس ام اس های خود را ارسال کنند!

۵ – پشتیبانی بی نظیر:

در پنل ارسال اس ام اس ایران پیامک ، پشتیبانی بی نقص از کاربران بیشترین اهمیت را دارد.

 

۶ – محیط گرافیکی زیبا , ساده و بی نقص:

پنل ارسال اس ام اس هوشمند ایران پیامک به گونه ای طراحی شده است که در عین حفظ زیبایی بسیار ساده و برای استفاده کاربران آسان باشد.

سامانه ایران پیامک از کاربران نا آشنا با سیستم ارسال اس ام اس تبلیغاتی تا کاربران حرفه ای را در نظر گرفته است.

 

۷ – به روز شدن سامانه:

گروه نرم افزاری ایران پیامک هموراه در پی طراحی و پیاده سازی امکانات جدید بر روی سامانه هستند!

در پنل ارسال اس ام اس ایران پیامک شما بسیار غافلگیر میشوید، زیرا امکانات جدید سامانه به علت ابتکاری بودن ممکن است در ابتدا برای شما باور نکردنی باشد!

در پنل ارسال و دریافت ایران پیامک همیشه چند قدم جلو تر هستید زیرا ماه ها طول میکشد تا سامانه های دیگر پس از مشاهده امکانات جدید ما چنین امکانی را برای سامانه خود فراهم کنند که تا آن زمان احتمالا امکانات جدید دیگری به سامانه ما اضافه شده است!

پس به شما پیشنهاد میکنیم همیشه یک قدم جلوتر باشید!

 

۸ – امکان اتصال رایگان سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه ):

سامانه ارسال پیام کوتاه ایران پیامک وب سرویس و http را به صورت پیش فرض روی همه سرویس های خود قرار داده است تا کاربران بتوانند از نرم افزارها یا سایت خود نیز ارسال و دریافت اس ام اس داشته باشند.

 

۹ عقد قرارداد رسمی:

در سامانه ارسال اس ام اس ایران پیامک اعطای سرویس ها منوط به عقد قرارداد رسمی است.  طی همین قرارداد کیفیت سرویس ها گارانتی شده و مالکیت شماره های مجازی کاربران، به صورت دائمی به ایشان واگذار می شود .
 
 
۱۰– عدم محدودیت حداقل شارژ اعتبار:
در ایران پیامک کاربر می تواند در هر بار خرید و یا شارژ اعتبار، به اندازه مبلغ دلخواه و مورد نیازش خرید و یا شارژ نماید و هیچ حداقل یا حداکثری برای افزایش اعتبار در نظر گرفته نشده است.
 

۱۱–ارائه راهکار و تولید محتوا:

رویکرد جاری در پنل ارسال اس ام اس حرفه ایی ایران پیامک، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است.
از این رو ایران پیامک راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید.
خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب  کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است.
هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن ایران پیامک و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی ایران پیامک، به رشد کیفی خدمات در حوزه ارسال اس ام اس های تبلیغاتی کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است.

 

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست