برنامه معاونت علمی برای سرمایه گذاری طرح‌های فناورانه حوزه معدن

یکی از شتاب‌دهنده‌های تخصصی حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با همکاری‌ ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک و لیزر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به جذب سرمایه گذار برای طرح‌های دارای قابلیت تجاری سازی کرده است.

به گزارش ایسنا، یکی از شتاب‌دهنده‌ها پس از ارزیابی‌های چند مرحله‌ای طرح‌­ها و توانمندی‌­های شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته، مجموعه­‌های دارای پتانسیل تجاری­‌سازی را پذیرش کرده و مورد حمایت قرار داده است.

ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت نیز برای حمایت از فرایند تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه، از اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با حوزه فعالیت این ستاد درخواست کرد تا در صورت دارا بودن ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کنند.

از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای مشارکت در سرمایه‌گذاری طرح‌های این شتاب‌دهنده دعوت شده است از طریق تکمیل فرم اولیه اعلام آمادگی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه شتاب‌دهنده صدرفردا، نسبت به ارسال فرم و سوابق خود به پست الکترونیک [email protected] اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، پس از بررسی و ارزیابی فرم و سوابق دریافتی در صورت تایید اولیه از سوی شتاب‌دهنده با سرمایه‌گذار تماس گرفته می‌شود. در ادامه مسیر با برگزاری جلسات مشترک در صورت توافق، همکاری انجام می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه