برگزاری وبینار «کتابخانه‌های عمومی در سوئد؛ ترویج خواندن»

وبینار «کتابخانه‌های عمومی در سوئد؛ ترویج خواندن» از سلسله وبینارهای فراملی «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دومین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» به همت دفتر پژوهش و آموزش نهاد برگزار می‌شود.

در وبینار «کتابخانه‌های عمومی در سوئد؛ ترویج خواندن» به دبیری منصور کوهی رستمی، استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز، پیتر بیورکمن، مدیر توسعه کتابخانه‌های عمومی وسترنورلاند سوئد سخنرانی می‌کند.

همچنین قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان زنجان به بیان مطالبی در خصوص کتابخانه‌های عمومی استان زنجان می‌پردازد.

علاقه‌مندان می‌توانند دوم تیرماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ از طریق صفحه اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/webinar در این نشست شرکت کنند، یا از طریق صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آپارات و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد (iranpl.ir) پی‌گیر این جلسه باشند.

نخستین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای» و سخنرانی کیم تامپسون، دانشیار علم اطلاعات دانشکده اطلاعات و ارتباطات دانشگاه کارولینای جنوبی و آندرو واکلی، دانشجوی کارشناسی ‌ارشد این دانشکده در ۱۸ خردادماه برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

درخشش هفتگی قیمت طلای جهانی

قیمت طلا در معاملات روز جمعه ثابت بود اما در مسیر ثبت بزرگترین رشد هفتگی …