حقوق کاربران


حقوق کاربران

حقوق کاربران ایران پیامک

 

 

حریم شخصی کاربران و نمایندگان

 

شرکت ایران پیامک، ضمن احترام به حریم شخصی کاربران و بازدید کنندگان وب سایت خود، به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و بازدید کنندگان خود پایبند است.

 

این بیان کننده خط مشی حفظ حریم شخصی کاربران و مربوط به سایت ایران پیامک به نشانی www.i-sms.ir است.

 

ما هیچگونه اطلاعات شخصی و هویتی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نخواهیم کرد،مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید. در مواردی چون هک، دسترسی غیر مجاز و … اطلاعات خاصی چون IP به صورت خودکار ضبط و ثبت می گردد. همواره توجه داشته باشید شرکت ایران پیامک به حفظ حریم خصوصی شما پایبند می باشد.

 

این سند خط مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت ما شرح می دهد. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما می دانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار داده اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد، یا استفاده نخواهیم کرد.

 

لذا برای بهتردرک کردن حقوق خود، از شما می خواهیم تا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

 

در مورد بازدیدکنندگان، وب سایت ایران پیامک در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می توانید از وب سایت های ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید.

 

در مورد کاربران و نمایندگان فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همواره توجه داشته باشید ساختمان مرکزی ما در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و از این بابت تابع مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

 

تدابیر حفاظتی ایران پیامک

 

شرکت ایران پیامک برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. ما به صورت مداوم در حال مقابله با خرابکاریهای کوچک و بزرگی هستیم که می تواند به منافع مشتریانمان آسیب وارد نماید.

 

تماس با ایران پیامک

 

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی info@i-sms.ir با ما مطرح کنید.

 

 

ایران پیامک منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما کاربران و نمایندگان محترم

 

بوده و همیشه هست

 

 

با تقدیم احترام

 

مجید پیراش خو مدیر ایران پیامک

 

 

ديدگاه خود را بيان کنيدکلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت