خرید سامانه ارسال پیامک

خرید سامانه ارسال پیامک

 

سامانه ارسال پیامک چیست ؟

سامانه ارسال و دریافت ایران پیامک  نرم افزاری است تحت وب که پنل کاربری به زبان ساده سیستمی است که شما بوسیله آن و بدون هیچ واسطه ایی قادر خواهید بود در هر زمان و به هر تعداد پیامک ارسال بفرمایید تمام امکانات سامانه ایران پیامک در مدت زمان عضویت شما بصورت رایگان همیشه در اختیارتان خواهد بود و نیاز نیست سالانه برای تمدید سامانه ارسال پیامک خود مبلغی را پرداخت کنید و برای ارسال پیامک بدور از هر گونه پیچیدگی تنها کافیست وارد پنل کاربری خودتان شوید و براحتی مدیریت و به شماره های دلخواه خودتان پیامک ارسال کنید.

 

 

سامانه ارسال پیامک تبلیغات

 

 

برخی از امکانات سامانه ارسال ایران پیامک

 

 • ارسال پیامک:
 • ابزار ارسال پیامک برای فرستادن پیام کوتاه به افرادی است که شماره موبایل آن ها را در اختیار دارید. می توانید شماره های مخاطبان را تایپ کنید، از فایل اکسل یا فایل متنی ایمپورت کنید و یا از شماره هایی که قبلاً در دفترچه تلفن ذخیره کرده اید استفاده کنید.

 • ارسال پیامک شهری:

  این ابزار برای ارسال پیامک به ساکنان یک شهر خاص است. اطلاعات مشترکین همراه اول و ایرانسل در بانک شهری سامانه موجود است و برای ارسال می توانید بر اساس شهر، اپراتور و نوع خط، مخاطبان خود را انتخاب کنید. بانکی که در ارسال شهری استفاده می شود تمامی شهرهای کشور را پوشش داده و ۴۵ میلیون شماره از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل دارد.

 • ارسال پیامک کدپستی:

  با استفاده از این ابزار می توانید به ساکنان یک منطقه خاص از هر شهر پیامک ارسال کنید. شماره هایی مشترکین تلفن همراه بر اساس کدپستی محل سکونت آن ها در بانک کدپستی سامانه موجود است بنابراین برای ارسال به یک محدوده خاص کافیست ۳ تا ۵ رقم ابتدای کدپستی منطقه مورد نظر را بدانید.

 • ارسال پیامک شغلی:

  ابزار ارسال شغلی برای ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف کشور است. تاکنون بانک های متفاوتی از شماره های مشاغل منتشر شده که هیچ یک منبع رسمی نداشته و در نتیجه بروزرسانی نداشته اند. بانک موبایل مشاغل و اصناف این سامانه، به طور اختصاصی و از روش های صحیح تهیه شده بنابراین از نظر صحت شماره ها، تعداد شماره ها، کیفیت دسته بندی و بروز رسانی بی نظیر و استثنایی است.

 • ارسال پیامک سن و جنسیت:

  ساده ترین راهکار برای بالا بردن بازدهی در ارسال های تبلیغاتی، محدود کردن مخاطبان به گروه های خاص سنی یا تمرکز بر روی جنسیت آن ها است. این ابزار تفکیک خوبی از شماره های مشترکین تلفن همراه بر اساس گروه های سنی و جنسیتی ارائه می کند. با در اختیار داشتن این شماره ها و تهیه محتوای مناسب برای هر گروه از مخاطبان می توانید پیامک های اثربخش و تبلیغات مؤثرتری داشته باشید.

 • ارسال پیامک رنجی:

  این ابزار برای ارسال پیامک به شماره های فعال از دامنه یک پیش شماره خاص است. شماره هایی که پیش شماره یکسان دارند اغلب در یک شهر و یا محدوده مشخص ساکن هستند بنابراین با استفاده از ارسال رنجی می توانید مخاطبان را بر اساس پیش شماره های آن ها دسته بندی کرده و قشر بهتری را برای تبلیغات انتخاب کنید.

 •  

درادامه مطلب به امکانات سامانه ارسال پیامک به صورت دقیق تری خواهیم پرداخت

 

سامانه ارسال پیامک تبلیغی

 

برخی از ویژگی های سامانه ارسال پیامک

 

۱- سامانه ارسال پیامک به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و شما نیازی ندارید هزینه بابت خرید سامانه ارسال پیامک تبلیغ پرداخت کنید

۲-در سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی ایران شما می توانید به اندازه نیاز خود شارژ پیامک خریداری کنید

۳- ارسال تکی پیامک : حتی یک پیام کوتاه

۴-ارسال پیامک به صورت گروهی و زمانبندی شده با قابلیت نام گیرنده پیامک و تعیین زمان ارسال پیامک

۵- ارسال با BTS : قابلیت ارسال پیامک به همه شماره های تحت پوشش دکل های مخابراتی ایرانسل با قابلیت انتخاب مکان دکل

۶- ارسال پیامک منطقه ایی : قابلیت ارسال پیامک بر اساس شهر و پیش شماره های تلفن همراه برای تمامی نقاط کشور عزیزمان

۷- شماره عمومی رایگان : (فقط برای پنل های رایگان بدون قابلیت دریافت )

۸- گزارش تحویل پیامک :نمایش وضعیت نهایی همه پیامک های ارسال شده

۹-  دریافت با خط اختصاصی خود : شما پس از ثبت نام و " خرید سامانه ارسال پیامک "می توانید به هر تعدادی که مایل هستید خط اختصاصی خریداری کنید

۱۰- گروه های مخاطبان : شما عزیزان می توانید مخاطبان خود را در گروه های مختلف دسته بندی کنید و در صورت نیاز به هر گروه از مخاطبان که مایل هستید پیامک ارسال بفرمایید

۱۱- آرشیو پیامک های ارسال شده : در پنل ارسال پیام کوتاه پیشرفته ایران پیامک تمامی پیامک ها اعم از ارسال شده و دریافت شده را می توانید به صورت آرشیو داشته باشید

۱۲- دفترچه تلفن پیشرفته : امکان تعریف گروهی از مخاطبان مختلف برای کسانی که چند گروه مخاطب از جمله گروه مدیران، مشتریان ، کارمندان ، دوستان وغیره را دارند،  وجود دارد.

۱۳-تعرفه های تخفیفی برای ارسال پیامک انبوه : اگر از کاربران حرفه ای ایران پیامک باشید و ارسال پیامک به صورت انبوه را دارید، ما برای کاربران حرفه ایی هم اندیشیده ایم تا هزینه ی شما کمتر شود.

 

سامانه ارسال پیامک

 

 

برخی ابزارهای سامانه ارسال پیامک در زیر قابل مشاهده هستند

 

۱-ارسال سريع:

ابزار ارسال سريع براي فرستادن آني پیامک به يک يا چند مخاطب به کار مي رود. در اين ابزار کاربر مي تواند مخاطبين پيام خود را از ميان گروه هاي درج شده در دفترچه تلفن انتخاب نمايد، شماره ها را از محيط ديگري کپي کند يا از طريق فايل( با فرمت اکسل يا فايل متني) بارگزاري نمايد.

در ارسال سریع امکان انتخاب ارسال پیامک به صورت فلش نیز وجود دارد. در ارسال به صورت فلش، پیام کوتاه به محض رسیدن به گوشی مخاطب بطور خودکار روی صفحه گوشی باز می شود و محتوای آن قابل مشاهده است. این نوع ارسال بیشتر برای پیامک های اطلاع رسانی با حجم کمتر از یک صفحه کاربرد دارد.

 

۲- ارسال زماندار:
ابزار ارسال زماندار، کارمند وقت شناس و دقيق کاربران سامانه است و وظيفه دارد پیامک ها را در تاريخ و ساعت تعيين شده توسط کاربران ارسال نمايد.
در ارسال پیامک به صورت زماندار نیازی به روشن بودن رایانه و ورود کاربر به سامانه ارسال پیامک نیست و پیام ‏ها در زمان مقرر شده به طور خودکار ارسال می شوند.

۳- ارسال وپ پوش:

    ابزار ارسال وپ، ارسال لينک دانلود يک فايل يا نشاني يک سايت از طريق پیامک را میسر مي کند. با توجه به اينکه بسياري از کاربران شبکه تلفن همراه کشور هنوز از MMS استفاده نمي کنند و امکان ارسال انبوه پيام هاي چند رسانه اي وجود ندارد، ارسال وپ راهکار مناسبي براي هدايت کاربران به يک نشاني اينترنتي و يا ارائه لينک دانلود فايل‏ها به مخاطبان است.
 

۴- ارسال سفارشی:

    ابزار ارسال سفارشي هنگام ارسال هاي گروهي کاربرد دارد و اين امکان را فراهم مي کند که متن پیامک ارسالي به هر مخاطب، بر اساس اطلاعات ثبت شده، اختصاصي شود. به عبارت دیگر ارسال سفارشی می تواند اسامی، تاریخ ها و سایر اطلاعات ثبت شده در دفترچه تلفن را فراخوانی کرده و درون متن ارسالی برای هر مخاطب جایگزین نماید تا پیامک که برای مخاطب ارسال می شود حاوی اطلاعات مختص همان مخاطب باشد.

۵- ارسال هوشمند:

    ابزار ارسال هوشمند در ارسال هاي گروهي که نیاز به تولید متن خاص در پیامک 'sms' ارسالی  به هر کاربر وجود دارد، بکار می رود. برای ارسال هوشمند کلمات و مقادیری که باید در متن پیامک ها درج شوند، در قالب یک فایل اکسل ذخیره شده و در سامانه بارگزاری می شوند. پس از تعیین ساختار کلی متن اس ام اس، اطلاعات مندرج در فایل اکسل به طور هوشمند درون متن جایگذاری می شوند و برای مخاطبان ارسال می گردند.
 

۶- ارسال هدفمند:

    ابزار ارسال هدفمند برای ارسال پیامک ''sms' به مشترکین همراه اول است. در این نوع شماره های فعال بر اساس شهر و نوع شماره (دائمی یا اعتباری) تفکیک شده اند و کاربر می تواند بر اساس این جزئیات اقدام به ارسال اس ام اس نماید. تفاوت این ابزار با ارسال انبوه در این است که شماره های مخاطبان کنترل شده و شماره های فعال هر شهر با تقریب بالایی صحت دارد.
 

۷- ارسال از نقشه:

    ابزار انتخاب منطقه هدف از روی نقشه و ارسال پیامک "sms" به افراد ساکن در یک محدوده خاص شهری، یکی از ابزارهای اختصاصی ایران پیامک است. کاربر با استفاده از این ابزار می تواند جدیدترین نقشه شهرها را مشاهده کرده و محدوده ارسال پیامک را از روی نام خیابان ها و میادین بیابد.
در این ابزار نیازی به دانستن اطلاعاتن جزئی مخاطبان مثل کدپستی یا منطقه شهرداری نیست و کاربر با دانستن اطلاعات حداقلی نظیر نام یک منطقه نیز می تواند افراد ساکن در یک محدوده را مخاطب قرار دهد.
 

۸- ارسال رنجی:

    ابزار ارسال رنجی براي ارسال پیامک 'sms' به شماره هايي از يک پيش شماره خاص مثلاً ۹۱۲ يا ۹۱۳ استفاده مي شود. اين ابزار مي تواند شماره ها را به تعداد دلخواه کاربر و به صورت تصادفي يا ترتيبي توليد نموده و پيامک را به آن ها ارسال کند.
هر چند برای ارسال انبوه بهتر است از ابزار ارسال هدفمند استفاده شود اما گاهی اوقات برای مخاطب قراردادن یک رنج خاص بدون توجه به محل حضور مخاطبان، ارسال رنجی ابزار مناسبی است.
 

۹- دريافت:

    ابزار دریافت، پیامک های ارسال شده به شماره مجازی سامانه را نمایش می دهد. دریافت پیامک به شماره اختصاصی نیاز دارد بنابراین شماره هایی که بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شوند فقط قابلیت ارسال دارند و از دریافت پیام کوتاه محروم خواهند بود.
به همین دلیل در ایران پیامک به همراه هر سرویس یک شماره ۱۴رقمی به کاربران هدیه می شود تا از مزایای دریافت پیامک هم بهره مند گردند.در ایران پیامک دریافت اس ام اس رایگان است و برای کاربر هزینه ای نخواهد داشت.
 

۱۰- پوشه بندي:

     ابزار پوشه بندی امکان تفکیک و دسته بندی پيامک ها را فراهم می کند. با استفاده از این ابزار کاربران می توانند پیامک های ارسالی و دریافتی را در قالب پوشه های مختلف ذخیره کنند.

۱۱- دفترچه تلفن:

    در دفترچه تلفن ایران پیامک امکان دسته بندی مخاطبان در قالب گروه های مختلف فراهم است.  تعداد گروه ها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نا محدود است و هر مخاطب می تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد.
همچنین برای ذخیره سازی گروهی اطلاعات مخاطبان، امکان وارد کردن اطلاعات آن ها از طریق فایل اکسل وجود دارد  و اطلاعات موجود در دفترچه تلفن نیز در هر زمان قابل استخراج در قالب فایل اکسل و چاپ است.
 

۱۲- منشي پيامک:

     ابزار منشی برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است. چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند منشی پیامکی می تواند به ازای هر یک از شماره های مجازی، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن منشی داشته باشد.
 

۱۳- پیامک از موبایل:

    اين ابزار شرایطی را برای کاربر فراهم می کند تا بدون نياز به رايانه و اينترنت و تنها از طریق تلفن همراه خود به سامانه فرمان بدهد تا متن مورد نظر کاربر به گروه هاي ثبت شده در دفترچه تلفن ارسال شود.
سامانه پس از انجام فرامین پیامکی کاربر گزارش کار خود را از طریق پیام کوتاه ارائه می نماید.

۱۴- انتقال به موبايل:

     ابزار انتقال به موبایل یک نسخه از پیامک های ارسال شده به سامانه را به همراه شماره ارسال کننده آن پیام به موبایل های تعریف شده ارسال می نماید. بدینوسیله کاربر بدون مراجعه به سامانه می تواند از پیام های دریافت شده در سامانه اطلاع یابد.

۱۵- انتقال به ايميل:

     کاربران می توانند پیام های دریافتی را علاوه بر سامانه به صورت ایمیل نیز دریافت کنند. برای این کار کافی است در ابزار انتقال به ایمیل آدرس یک ایمیل معتبر را ثبت کنند.

۱۶- انتقال به سایت:

    ابزار انتقال به سايت يک نسخه از پيامک هاي دريافتي در سامانه را به URL هاي تعريف شده ارسال مي کند. این ابزار برای کاربران وب سرویس و http یا کاربرانی که می خواهند بر اساس پیام های دریافتی عملیات خاصی را روی سایت یا سرور خود داشته باشند کاربرد دارد.

۱۷- انتقال دلیوری:

    ابزار انتقال دليوري برای کاربران وب سرویس و http کاربرد دارد.
این ابزار آخرين وضعيت پيام هاي ارسال شده را به URL هاي تعريف شده توسط کاربر ارسال مي‏کند. با اين روش کاربر بدون مراجعه به ایران پیامک مي تواند گزارش وضعیت پيامک هاي ارسال شده را در وب سايت یا سرور خود داشته باشد.
 

۱۸- خبرنامه پیامکی:

    خبرنامه پیامکی یکی از ابزارهای منحصر به فرد ایران پیامک است که در کنار دفترچه تلفن قرار می گیرد و از طریق دریافت کلیدواژه ها، امکان عضویت خودکار افراد در سامانه را فراهم می کند.
افراد عضو شده بر اساس تنظیمات مورد نظر کاربر در گروه های دفترچه تلفن دسته بندی می شوند و ارسال پیامک به آن ها بسیار آسان خواهد شد.
همچنین با ارسال کلیدواژه دیگری امکان لغو عضویت خودکار نیز وجود دارد.
 

۱۹- تحليلگر پيامک:

     تحلیلگر پیامک یکی از ابزارهای حرفه ای ایران پیامک  است که قابلیت آنالیز محتوای پیامک های دریافتی را داراست. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد پیام های حاوی کلمات یا محتوای خاصی را از سایر پیام های دریافتی تفکیک نماید و پیام های تفکیک شده را به طور خودکار به مقصد مورد نظر کاربر، اعم از  پوشه، ایمیل، URL، یا تلفن همراه منتقل کند و یا پاسخ مشخصی را برای فرستنده ارسال کند.

۲۰- نظرسنجي:

    امکان تعریف بی نهایت نظرسنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند جمع آوری آراء، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج، امکان قرعه کشی چندگانه میان شرکت کنندگان گوشه هایی از ویژگی های این ابزار پیشرفته هستند.
 

۲۱- مسابقه:

        ابزار برگزاری مسابقه پیامکی در ایران پیامک ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد. امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند ویژگی های ممتاز کننده این ابزار هستند.
 

۲۲- پاسخگوی هوشمند:

     پاسخگوی هوشمند یکی دیگر از ابزارهای اختصاصی ایران پیامک است.این ابزار می تواند بر اساس کلمات و کدها پاسخ های متناسب را ارسال کند و نقطه قوت آن در امکان وارد کردن مقادیر انبوه اطلاعات از طریق فایل اکسل و گزارش گیری وسیع است. یکی از کاربردهای این ابزار امکان ارائه سریال فعال سازی یکبار مصرف برای نرم افزارها و لوح های فشرده یا هر محصول دیگری است که با سریال و ثبت آن ارتباط دارد.
همچنین پاسخگوی هوشمند می تواند به عنوان ابزاری برای اعلام قیمت محصولات  یا مواردی به کار رود که نیاز به بروزرسانی مداوم و سریع عناوین متعدد دارند.

۲۳- کارمندان:

      ابزار کارمندان یک راه حل سازمانی است و کاربرد آن در مجموعه های بزرگی است که بخش های مختلف آن به سامانه پیام کوتاه مستقل نیاز دارند. با استفاده از این ابزار می توان بی نهایت زیرکاربر با پنل کاربری با امکانات و شماره  مستقل ایجاد کرد و در اختیار بخش های مختلف مجموعه قرار داد  تا بدون تحمیل هزینه اضافی به سازمان خود از مزایای سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند.
 

۲۴-گزارش آماری :
گزارش آماری یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در سامانه مدیریت پیام کوتاه است. کاربر با استفاده از این ابزار می‏تواند ریز گزارش ارسال ها بر اساس تاریخ و شماره مجازی را مشاهده کرده و گزارش هزینه های انجام شده در هر روز و ماه را مشاهده نماید.

 

۲۵- اتصال سایر نرم افزارها به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه):
در ایران پیامک وب سرویس ارسال و دریافت پیام کوتاه و ارسال پیامک از طریق درخواست های http به طور همزمان ارائه می شوند و به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران سرویس ها اعم از اقتصادی و ویژه قابل بهره برداری هستند. مستندات استفاده از وب سرویس و http برای ارسال پیامک در بخش درگاه پیام کوتاه ایران پیامک قابل دانلود است.

.

 

جهت ورود به نسخه نمایشی سامانه ارسال پیامک روی آیکن زیر کلیک بفرمایید

 

خرید سامانه ارسال پیامک

user : demo

pass : demo

 

جهت دیدن تعرفه ها و خرید سامانه ارسال پیامک روی عبارت زیر کلیک بفرمایید

 

( مقایسه پنل ها و خرید آنلاین )

 

 

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست