درباره ما


درباره ما

درباره ما

 

مجید پیراش خو هستم مدیر عامل شرکت ایران پیامک متخصص در طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) که در سال ۱۳۸۹ شرکت ایران پیامک را تاسیس کردم امیدواریم بتوانیم قدمی در راستای تبلیغات هر چه بهتر شما عزیزان برداریم.

سامانه هوشمند ارسال و دریافت ایران پیامک یکی از سرویس های ارسال اس ام اس تحت وب و متعلق به شرکت ایران پیامک می باشد.

ایران پیامک با دارا بودن تیم متخصص و مجرب متشکل از روانشناسان و بازاریابان حرفه ای آماده انجام پروژه های شما از قبیل تبلیغات تا تقویت برند و به سود رسانی آن می باشد.همان طور که می دانید برای موفقیت در اینترنت و دنیای مجازی داشتن یک سامانه ارسال پیامک تبلیغ مناسب و ضروری می باشد. گروه ابران پیامک با استفاده از ایده های جدید تبلیغاتی محیطی را برای موفقیت یک مجموعه پدید می آورد.

این سامانه توسط تیم نرم افزاری شرکت ایران پیامک، مبتنی بر نیازهای بومی و منطبق با جدیدترین استانداردهای برنامه نویسی طراحی شده است.

در ایران پیامک ابزارهای متعددی برای مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه تعبیه شده است که به صورت پکیج های مختلفی از مجموعه ابزارها و امکانات عرضه می شود.

در ایران پیامک به هیچ عنوان بانک شماره های اصناف و غیره ارائه نمیشود و یا اگر هم بانک شماره به عنوان هدیه تقدیم شود این بانک قطعا از شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند خریداری میشود و به شما عزیزان ارائه خواهد شد چون ما همیشه به حریم شخصی کاربران خود احترام گذاشته ایم.

 

 

سامانه ارسال و دریافت ایران پیامک

 

سامانه ارسال و دریافت ایران پیامک

ديدگاه خود را بيان کنيدکلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت