فراخوانی برای هفته هوش مصنوعی

صندوق نوآوری و شکوفایی همزمان با هفته هوش مصنوعی اقدام به برگزاری سلسله رویدادهای استارت‌آپی کرده است که این رویدادها با همکاری مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی برگزار خواهد شد و هدف آن هم‌رسانی بین استارت‌آپ‌ها و طرح‌های نوآورانه با سرمایه‌گذاران و شتابدهنده‌های اکوسیستم کارآفرینی کشور است.

به گزارش ایسنا، رویدادهای هفته هوش مصنوعی در سه محور سلامت دیجیتال، شهر هوشمند و حمل و نقل شهری و هوافضا و سنجش از دور و و در دو بخش پیوند و دوشنبه‌های استارت‌آپی برگزار می‌شود.

مخاطبان رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی، استارت‌آپ‌های مستقر در شتابدهنده ها و مراکز رشد، کارآفرینان و فناورانی هستند که موفق به ایجاد نمونه اولیه محصول خود (MVP) شده‌اند و نیاز به جذب سرمایه برای رشد کسب و کار خود دارند. استارتآپ‌های متقاضی حضور در رویداد پس از طی یک فرآیند آموزشی کوتاه مدت، محصولات و خدمات خود را به سرمایه گذاران ارائه می‌دهند و زمینه لازم برای جذب سرمایه مورد نیاز آنها فراهم می‌شود.

در طرح پیوند نیز ایده‌پردازان و استارت‌آپ هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند، برای تامین بخشی از هزینه‌های شتابدهی کسب و کار به شتابدهنده‌ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه‌گذاران و فعالین اکوسیستم نوآوری معرفی می‌شوند.

یکی از نقاط قوت این رویدادها، طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی است. در این برنامه، در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق و یا شتابدهنده ها، پس از ارزیابی و تایید طرح کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.

رویدادهای هفته هوش مصنوعی در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه ۴ تا ۶ مرداد ماه سال جاری برگزاری می‌شود و تیم ها و استارت‌آپ‌هایی که تمایل به حضور در هرکدام از دو رویداد پیوند و دوشنبه‌های استارت آپی را دارند تا روز یکشنبه ۲۰ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه غزال به آدرسhttps://ghazal.inif.ir/Nsfund_Project/new/ در این رویداد ثبت نام کرده و طرح های خود را ارسال کنند.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، تمامی هزینه‌های برگزاری رویداد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تامین شده است و شرکت در این فرآیند توانمندسازی و رویداد کاملا رایگان است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۶۶۱۲۸۰۶۸-۰۲۱ و ۰۹۳۶۶۱۲۹۱۰۱ با دبیرخانه رویداد در ارتباط باشند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

کاهش زمان جراحی بیماران مبتلا به سکته مغزی با کمک نسل جدید سی‌تی‌اسکن

پژوهشگران کانادایی در بررسی‌های خود نشان داده‌اند که نسل جدید سی‌تی‌اسکن می‌تواند زمان مورد نیاز …