نمایندگی سامانه ارسال پیامک


نمایندگی سامانه ارسال پیامک

  نمایندگی سامانه ارسال پیامک

 

  بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است.

این سرویس به صورت نمایندگی مستقل و قابلیت تغییر علامت تجاری  ارائه می شود یعنی هر نماینده می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگو اختصاصی خود داشته باشد.

این قابلیت برای نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد و هر نماینده ای که از این سرویس استفاده کند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید.

افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس نمایندگی سامانه ارسال پیامک پیش بینی شده تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان، سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد امید است قدمی در هر چه بهتر شدن سیستم تبلیغاتی کشور برداریم.

 

بستن

تعرفه خريد اعتبار برای نمایندگی ویژه طبق جدول زير مي باشد.

میزان خرید اعتبار تعرفه هر پاکت
۱ تا ۹۹,۹۹۹,۹۹۹ ریال ۸۵ ریال
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۴۹,۹۹۹,۹۹۹ ریال ۸۲ ریال
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۴۹۹,۹۹۹,۹۹۹ ریال ۷۹ ریال
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال و بیشتر ۷۷ ریال

 

  • هر پاکت معادل هزینه ارسال یک صفحه پیامک فارسی (۷۰ کاراکتر) است.
  • Main هزینه هر صفحه پیامک انگلیسی ۲/۴ برابر پیامک فارسی می باشد.
  • Main دریافت پیامک رایگان است.v
  • Main ۶% مالیات بر ارزش افزوده روی قیمت های فوق محاسبه و اخذ می گردد.

 

 

 

 

توجه ! سرويس نمایندگی مستقل در دو پلان (نمایندگی طلایی ، نمایندگی ویژه) با تمامي امكانات و بدون محدوديت تعداد براي ثبت كاربر و نماینده ارائه مي شود. (تفاوت دو پلان زیر تنها در تعرفه خرید شارژ می باشد!)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام پلان امکانات سامانه تعداد ایجاد کاربر امکان ارائه نمایندگی تعرفه هر پیامک اعتبار هدیه قیمت (تومان)
نمایندگی طلایی نامحدود نامحدود دارد جدول تعرفه نمایندگی طلایی ۱۰۰ رایگان
نمایندگی ویژه نامحدود نامحدود دارد جدول تعرفه نمایندگی ویژه ۳,۰۰۰ ۲۴۹.۰۰۰

 

لازم به ذکر می باشد که نمایندگی دائمی بوده و نیازی به تمدید سالیانه و پرداخت وجه برای تمدید نمی باشد!

 

امکانات کلی سرویسی که در اختیار نماینده ها قرار می گیرد به شرح زیر است:

 

۱ – دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی: هر نماینده می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی نماینده خواهد بود.

۲ – درج لوگو اختصاصی: هر نماینده می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

۳ – واگذاری نامحدود پنل کاربری: هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

۴ – واگذاری نامحدود نمایندگی مستقل:

هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود نماینده مستقل ثبت کرده و پنل های نمایندگی را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های نمایندگی نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و نماینده می تواند پنل های نمایندگی را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.
(لازم به ذکر می باشد که ثبت نماینده مستقل توسط شما هزینه ای نخواهد داشت)

۵ – تعیین قیمت ها: در این سرویس، نماینده به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و نمایندگی، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

۶ – تعیین تعرفه ها: تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار نماینده خواهد بود. همچنین نماینده می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و نماینده ها ایجاد نماید.
 
  7 – شماره های مجازی دائمی: واگذاری شماره های مجازی به نماینده ها از پیش شماره ۳۰۰۰ و به صورت دائمی خواهد بود اما نماینده ها می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین نماینده ها می توانند به تعداد نامحدود شماره مجازی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران و نماینده های خود قرار دهند.
 
نکته مهم: افرادی که قبلاً به صورت مستقل یا نماینده سایر سرویس دهندگان فعالیت داشته و شماره های ۳۰۰۰ ارائه می کرده اند می توانند شماره های قبلی خود را به سرویس نمایندگی منتقل کرده و بدون پرداخت هزینه مجدد، از آن ها استفاده نمایند.
بدیهی است حق امتیاز شماره های ۱۴ و ۱۲ و ۱۰ رقمی از رنج هر شماره ۸ رقمی کماکان برای صاحب آن شماره محفوظ خواهد بود.
یادآور می شود انتقال شماره مجازی مشروط به همکاری سرویس دهنده قبلی یا ارائه مستندات مالکیت شماره مجازی نظیر قرارداد یا فاکتور معتبر فروش قطعی شماره است.
(برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید)

 

 

 

 

۸ – عدم نیاز به هاست یا سرور: سرویس نمایندگی سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط تیم فنی ایران پیامک تأمین می شود.

۹ – استعلام و فعال سازی آنی شماره: نمایندگان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وضعیت شماره های ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقمی از رنج ۳۰۰۰۲۲۲۳ و ۳۰۰۰۷۴۷۸ را بررسی نموده و شماره های دلخواه را در همان لحظه فعال نمایید.

برای مشاهده توجیه اقتصادی نمایندگی سامانه ارسال پیامک کلیک کنید  

 

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت