پلاگین رایگان خبرنامه پیامکی وردپرس


پلاگین رایگان خبرنامه پیامکی وردپرس

پلاگین رایگان خبرنامه پیامکی وردپرس

 

تیم برنامه نویسی سامانه پیامک ایران پیامک  برای تکمیل سرویس و همچنین ارتقای کیفیت بخش پیامک، پلاگین و ماژول‌هایی را برای سیستم های مختلف آماده کرده است. لازم به ذکر است، این پلاگین‌ها برای رضایت حال مشتری، به صورت رایگان منتشر می‌شوند!
پلاگین پیامک برای وردپرس

پلاگین پیامک وردپرس با نام wp-sms که از سوی تیم برنامه نویسی سامانه پیامک ایران پیامک  به‌ صورت رایگان منتشر شده است، یک پلاگین کاملا کاربردی، برای ارسال پیامک در وردپرس می‌باشد. این پلاگین تنها بر روی وب‌ سرویس پیامک ایران پیامک  کار می‌کند. قبل از نصب پلاگین، باید قابلیت SOAP را در میزبانی خود فعال کنید. (اگر دسترسی به این قسمت ندارید، از مدیر میزبان خود بخواهید تا این امکان را برایتان فعال کند.) و سپس برای دریافت کاملا رایگان پنل ارسال و دریافت پیامک ایران پیامک  از اینجا اقدام کنید، تا اطلاعات دسترسی شما ایجاد شود تا بتوانید از پلاگین استفاده کنید. محیط کاملا کاربرد پسند این افزونه، جزء یکی از ویژگی‌های پلاگین محسوب می‌شود.

پلاگین پیامک وردپرس
از امکانات این پلاگین می‌توان به:

نصب سریع و آسان پلاگین
قابلیت ثبت نام کاربران در خبرنامه پیامکی
پشتیبانی از ابزارک برای نمایش خبرنامه پیامکی(نمونه را از منوی سمت چپ این سایت مشاهده کنید!)
ارسال پیامک به صورت یک یا چندین نفر
ارسال پیامک به کاربران خبرنامه
پیشنهاد نوشته به دوست با پیامک
نمایش اعتبار
و…

اشاره نمود.

دانلود پلاگین : برای دانلود اینجا کلیک کنید

دانلود فایل آموزشی نصب و راه اندازی پلاگین : برای دانلود اینجا کلیک کنید

توجه ! دقت کنید که برای استفاده از این پلاگین شما می بایست پنل ارسال و دریافت ایران پیامک  را داشته باشید.چنانچه شما پنل ارسال و دریافت پیامک ایران پیامک  را ندارید برای ثبت نام و دریافت پنل اینجا کلیک کنید.(پنل ارسال و دریافت پیامک ایران پیامک  100 % رایگان می باشد)

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت