مراحل نوشتن متن اس ام اس تبلیغاتی

مراحل نوشتن متن اس ام اس تبلیغاتی

 

در این مقاله سعی داریم یکی از مهمترین ایتم های تبلیغات اس ام اس و یا همان پیامک که در واقع  یکی از مراحل نوشتن صحیح و تاثیر گذار در معقوله بازاریابی پیامکی است را توضیح دهیم امیدواریم استفاده لازم را ببرید.

 

مراحل تدوین متن  اس ام اس به ترتیب:

 

حال که با ارسال اس ام اس  تبلیغاتی آشنا شدید و می توانید یک متن پیامک تبلیغاتی را طراحی کنید بهتر است قبل از شروع کار مراحل طراحی متن پیامک تا ارسال اس ام اس و گزارشات بازده تبلیغات را بدانید.

 

قبل از طراحی متن اس ام اس بهتر است اهداف خود را به مشاورین بازرگانی و بازاریابی تحویل بدهید و یک متن حداقل با ۷۰ یا ۱۴۰ کاراکتر تحویل بگیرید پس از مشورت و دریافت نظرات سایر کارشناسان کلیه متن ها را در نرم افزار پیامک یا بهتر بگوییم پنل پیامک بخش متن های ذخیره شده وارد نموده و متن ها را ذخیره بفرمایید.

 

هر کدام از پیامک های پیشنهادی را برای خودتان یا دیگران اس ام اس نمایید و دقت کنید تعداد کاراکترهای پیام کوتاه فارسی شما به میزان بودجه ای باشد که شما برای ارسال پیامک در نظر گرفته اید.

 

با ارسال پیامک های پیشنهادی به چند شماره موبایل مربوط به پرسنل و کارشناسان فروش و بازاریابی نظرات مربوط به متن هر اس ام اس را دریافت کنید. دقت کنید تکنولوژی  سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی یک فناوری جدید در تبلیغات محسوب می شود و احتمال جمع آوری حتی چند نظر اشتباه نیز وجود دارد. به همین منظور بهتر است پس از دریافت نظرات نهایی اس ام اس های مورد نظر را در کنار یکدیگر گذاشته و با هم مقایسه کنید. اس ام اس انتخاب شده شما می بایست استانداردهای گفته شده در این مقاله را داشته باشد تا تاثیر پذیری که شما از ارسال اس ام اس تبلیغاتی دارید را روی مخاطب بگذارد.

 

شیوه مختصر سازی متن اس ام اس و تکنیک های اطلاع رسانی :

 

بهتر است اس ام اس های تبلیغاتی در چند جمله حداکثر ۴ یا ۵ جمله ایی طراحی شود و بصورت جملات زیر هم استفاده شود اگر در متن اس ام اس از کلمات لاتین یا اعداد استفاده میکنید بهتر است بدانید در بعضی از گوشیهای موبایل ممکن است اعداد و کلمات لاتین جا به جا دیده شوند و به همین منظور توصیه میشود برای استفاده از جملات و یا کلمات لاتین در طراحی متن اس ام اس اینگونه متن ها در خط مستقل قرار داده شوند

نیازی به استفاده از فعل یا دقت در صحیح بودن جمله از نظر ادبیات فارسی نیست و شما می توانید جملات خود را بدون حاشیه پردازی و به صورت قابل فهم طراحی کنید به طور مثال وقتی در یک خط میخواهید مفهوم یک تخفیف ویژه تا مدت مشخصی را بنویسید میتوانید به جای ۷۰% تخفیف فقط تا ۹۱/۵/۳۱ بنویسید و یا ۷۰% به مدت محدود با این روش عملا در جملات خود صرفه جویی کرده ایید و براحتی میتوانید موارد بیشتری به مشتری تفهیم کنید

برای ارسال شماره کارت بانکی هر چهار رقم را با کلید اینتر از هم جدا کنید چون در بعضی از گوشیها ترتیب نوشتن ارقام بر عکس میباشد مانند:

۶۱۰۲

۹۸۴۹

۸۸۴۳

۷۶۵۶

برای ارسال چند شماره تلفن پشت سر هم میتوانید به این شکل عمل کنید

۰۲۱

۶۶۷۴۴۶۶۱

به غیر از مواقع لازم نوشتن آدرس یا نام شهر ضروری نمیباشد نوشتن کلمه تماس یا تلفن ضروری نبوده و فقط شماره را به تنهایی بنویسید.

 

 

 

آموزش نوشتن اس ام اس تبلیغات

 

 

امیدواریم که به هدف خود برسید

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست