سامانه ارسال پیام کوتاه

سامانه ارسال پیام کوتاه

 

سامانه ارسال پیام کوتاه ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال اس ام اس را فراهم میکند..

 

به مناسبت ماه مبارک رمضان همه پنل های پیامک اعم از حرفه ایی و ویژه

 

رایگان در خدمت شما عزیزان محترم قرار خواهد گرفت.

 

لذا از بخش تماس با ما نسبت به دریافت پنل پیام کوتاه مد نظرتان اقدام بفرمایید.

 

 

هدف از ایجاد سامانه پیام کوتاه ایران پیامک چیست ؟

 

با گسترش علم وفن آوری نوین بشری و افزایش سطح اطلاع رسانی ، ایجاد یک پایگاه قوی اطلاع رسانی جهت ارتباط با سایر شرکتها، نهادها و ارتباط های الکترونیکی الزامی خواهد بود.
امروزه سامانه های بزرگ اینترنتی و تبلیغاتی بر پایه شبکه و سرویسهای مخابراتی یکی از نیازهای اصلی جوامع پیشرفته و بزرگ در دنیا است، لذا جهت بومی سازی این مهم در کشور عزیزمان ایران بر آن شدیم تا با بهره گیری از دانش بومی و متخصصین این عرصه گامی موثر جهت تولید سامانه های مورد نیاز کشور برداریم.

در ابتدای پیدایش سرویس پیام کوتاه در کشور عزیزمان ایران، امکان ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه از طریق سرویس های ارزش افزوده مخابراتی به این صورت وجود نداشت، لذا اولین نوع سرویس اطلاع رسانی پیامکی از طریق مودمهایی که به رایانه متصل میشدند و قابلیت اتصال به سیم کارت را داشتند به وجود آمدند. به این مودم ها جی اس ام می گویند.

اما با پیشرفت این صنعت در جهت اطلاع رسانی سریع و ارزان و همینطور با افزایش تعداد اپراتورهای ارائه سرویس پیام کوتاه استفاده از روشهای قدیمی ارسال پیام کوتاه منسوخ شد و صاحبان مشاغل و صنایع و… از سرویسهای جدید بهره می برند.
از مزایای این سرویسهای جدید می توان به سریع و راحت بودن در اتصال، سرعت بالا در ارسال، امکانات ویژه و هوشمند انواع ارسال پیام کوتاه به صورتهای مختلف مثل زماندار-متناظر-هوشمند-ارسال سر رسید و همینطور ارائه بانکهای اطلاعاتی جهت ارسال و معرفی خدمات یا کالا به صورت انبوه در مناطق و یا مشاغل مختلف اشاره کرد.

 

امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه :

 

۱- پیام کوتاه تکی : با استفاده از این ابزار میتوان به یک شماره خاص پیام کوتاه ارسال نمود.

۲- ارسال پیام کوتاه به صورت گروهی : در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال میکنید جهت این کار باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما میتوانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنید و سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است پیام خودتان را ارسال کنید.

۳- ارسال پیام کوتاه بر اساس پیش شماره : به عنوان مثال شما میتوانید به شماره های ۰۹۱۲۵۴۶ موجود در تهران و یا استان های دیگر یک پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال کنید.

۴- ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی : در این روش شما میتوانید به ساکنین یک منطقه خاص یک پیام  کوتاه تبلیغاتی ارسال کنید .

۵-ارسال به تفکیک استان و شهرهای کشور : بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور  شهر های زیر مجموعه آن استان لیست میشود که شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را رسال کنید.

۶- ارسال پیام کوتاه به خارج از کشور : در این روش شما میتوانید با انتخاب کشور مورد نظر خود به شماره های همراه آن کشور پیام کوتاه ارسال کنید.

۷- دریافت پیام کوتاه از طرف مشتریان : بدین صورت که مخاطبین شما نیز میتوانند برای شما پیام کوتاه ارسال کنند که گزارش کلیه پیام های دریافتی شما از طریق سیستم قابل رویت میباشد.

۸- ارسال پیام کوتاه به صورت اتوماتیک : در جواب پیامهای دریافتی که به آن منشی پیامک گفته میشود.

۹ برگزاری مسابقه : و نظرسنجی پیامکی و …

 

سامانه ارسال پیام کوتاه رایگان

ديدگاه ها غير فعال شده اند

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اداره ثبت برند و علائم تجاری با نام ایران پیامک ثبت و متعلق به این شرکت می باشد هر گونه سو استفاده از این نام پیگرد قانونی دارد.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت